Cześć wszystkim

Na wstępie chce Was wszystkich przywitać na moim blogu. Powstał on z myślą o tym, że filmy, książki i muzyka to moje pasje, którymi chciałbym się z Wami podzielić.

Uwielbiam chodzić do kina, relaksować się wieczorami przy książce oraz słuchać muzyki w każdej wolnej chwili. Jestem „typowym” nastolatkiem o wrażliwej duszy. Jak każdemu w tym wieku zdarza mi się złapać lenia, ale wtedy przypominam sobie o tym wszystkim co chciałbym …………. no własnie?

Tak ! Wbrew pozorom każdy z nas, nawet nastolatek ma swoje marzenia. Moim jest zwiedzanie świata, poznawanie nowych kultur, spotykanie ciekawych ludzi a to wszystko w towarzystwie dobrej książki oraz muzyki- którą totalnie kocham.

Wydaje się zamkniętym w sobie, nad wyraz spokojnym chłopakiem, ale dżemie we mnie prawdziwy wygadany buntownik z chęcią podbijania świata.

Poprzez moje recenzje chcę Was zarazić moją miłością do popkultury.

Chcę się z Wami dzielić nowościami. Tym co warto obejrzeć, przeczytać, jakiej muzyki lubię najbardziej słuchać.

Mam nadzieję, że czytając mojego bloga zainspirujecie się do sięgnięcia po nową książkę, ułatwi Wam on wybór filmu na wypad ze znajomymi lub romantyczny wieczór we dwoje, a przede wszystkim będziecie się dobrze bawić.