„Rocketman”

2

Każdy zna Elthon’ a John’ a, uwielbia jego muzykę i zna na pamięć przynajmniej dwie jego piosenki. Dlatego to była tylko kwestia czasu, kiedy powstanie film o jego życiu i tym jak osiągnął sukces na scenie muzycznej.

I w końcu doczekaliśmy się. Film opowiada nam jego historię od momentu, gdy był małym chłopcem, poprzez wszystkie zdarzenia, które miały ogromny wpływ na rozwój jego kariery aż do dnia kiedy trafił na odwyk i przeszedł prawdziwą metamorfozę.

Twórcy tworząc ten film nie cackali się. Nie zgrzeczniali żadnych momentów z życia muzyka. Narkotyki, leki i alkohol lejący się litrami. Są miłosne orgie i pierwsze rozczarowania miłosne.

Film zaczyna się od sceny w której Elthon mówi w prost, że jest seksoholikiem, kokainistą i jest uzależniony od zakupów. Więc zaczynamy z wysokiego c, skupia się mocno na problemach głównego bohatera: osobistych, rozterkach miłosnych, odkryciu swojej seksualności itd.

Aktor wcielający się w rolę głównego bohatera ( Taron Egerton ) jest genialny. Daje z siebie 100 % a nawet 200 %. Z ciekawostek wiem, że na potrzeby filmu pozwolił przerzedzić swoje włosy pensetą. Wow! Kapitalna muzyka. Fenomenalne kostiumy. Twórcy tworząc kostiumy zadbali o każdy element. Od butów po okulary i kapelusze jakie nosił Elthon podczas koncertów.

Podsumowując „ Rocketman ” jest filmem fantastycznym. Przez cały film z zainteresowaniem i ekscytacją śledzimy losy Elthon’ a.

Polecam go Wam całym sercem. Mam nadzieje, że film Wam się spodoba.

2 thoughts on “„Rocketman”

 1. Great site you have heгe bսt I ѡas wanting to know if ʏou kneѡ of any forums that cover the ѕame topics talked ɑbout hеre?
  I’Ԁ realⅼy like to be a part of grоup where I can gеt
  feed-baⅽk from ߋther experienced individuals tһat share tһe ѕame interest.

  If you haᴠe any suggestions, ⲣlease let me ҝnoԝ.
  Thanks ɑ ⅼot!
  shitdhebli.ϲom

 2. Pretty! Ꭲhis һaѕ bеen an extremely wonderful post.
  Ⅿаny thanks for supplying this informatіon.
  Shit dhe bli Reklama dhe Njoftime falas
  Shqiperi kosove Maqedoni
  shitdhebli.ⅽom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *