„ Rick i Morty ”

0

„ Rick i Morty ”– animowany serial, który zna chyba każdy a jeżeli nie, to na pewno kojarzy z bardzo modnych w tym sezonie motywów na t-shirtach, spodenkach i całej kolekcji ubrań 🙂

Opowiada on o przygodach wiecznie pijanego wynalazcy i geniusza Rick’ a i jego trochę głupkowatym wnuku Morty’ m. Razem przeżywają wiele zwariowanych przygód i chorych akcji. Serial często przełamuje czwartą ścianę i rzuca mega komentarzami. Bierze on ( serial ) garściami z różnych dzieł popkultury… nawiązanie do Prometeusza, gdzie indziej do Gwiezdnych Wojen i można tak wymieniać w nieskończoność.

Jest zwariowany i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poza różnymi przygodami, przeplatany jest wątek fabularny. Jest on poprowadzony w taki sposób, że chcemy się dowiedzieć co będzie dalej. Postacie są zabawne i każda rozwija się z trwaniem serialu. Świat przedstawiony wygląda znakomicie. Kolory są jaskrawe i podkręcone do maksimum. Dubbing jest super, głosy są odpowiednio dobrane do postaci. Bawi się nawiązaniami do popkultury. Korzysta z różnych stylów. Jeden odcinek jest w stylu fantasy, inny w stylu science – fiction itd. Każdy będzie się dobrze bawił i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Moim zdaniem „ Rick i Morty ” to bardzo fajny serial .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *