„Ptaki Nocy: I fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”

2

Nie wiesz co obejrzeć ze swoją drugą połówką? Już nie musisz się tym martwić, ponieważ nadlatują Ptaki Nocy.

Film opowiada historię Harley Quinn, która postanawia raz na zawsze odciąć się od Jokera i żyć na własną rękę.

Jednak przez przypadek wplątuje się w niezłe kłopoty, co doprowadzi do walki z Romanem Sionis’ em i utworzenia grupy tytułowych Ptaków Nocy.

Jest to naprawdę mocne doświadczenie, ponieważ pokazuje nam co mogą zrobić kobiety, kiedy się wk…rwią. Co pokazuje nam główna bohaterka, która zamiast torebki i słodkiego kotka, ma kij baseball’ owy i wielką hienę.

Główna bohaterka jest jednocześnie narratorem całej historii, co jest świetnym zabiegiem. Jest to opowiedziane w zwariowany i szalony ( niczym sama Harley ) sposób. Jej równie zabójcze koleżanki mają konkretne motywacje i mocne charaktery, dzięki czemu kibicujemy im do samego końca.

Na specjalne wyróżnienie zasługuje Margot Robbie za główną role oraz Evan McGregor za role Sionis’ a. Kostiumy w filmie świetnie oddają charaktery postaci i ich styl. Soundtrack jest klimatyczny i odpowiednio dopasowany do akcji filmu. Sceny akcji są dynamiczne, ładne i czytelnie wykonane.

Według mnie jest to naprawdę super film. Ciągle coś się dzieje na ekranie, akcja nie zwalnia tempa, a bohaterowie są fantastycznie napisani.

Mam nadzieje, że film Wam się spodoba tak jak mi.

2 thoughts on “„Ptaki Nocy: I fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *