„Nienawidzę Baśniowa”

0

Jeśli macie dość już szczęśliwych zakończeń to mam dla was coś idealnego: „ Nienawidzę Baśniowa” Skottiego Young’ a.

To seria komiksów, która jest jak rollercoaster pędzący na złamanie karku. Opowiada historię zielonowłosej dziewczynki imieniem Gertrude, która pewnego dnia trafia do krainy pełnej szczęścia i miłości zwanej Baśniowem.

Niestety po 30 latach życia w słodkiej krainie, z małej, uroczej dziewczynki zmienia się w morderczą psychopatkę, która jest gotowa zrobić dosłownie wszystko, żeby wydostać się z Baśniowa. Gertrude wraz z Larrym ( małym zielonym robaczkiem ) wyruszają w długą, wulgarną i pełną krwi tułaczkę. Komiks momentami jest straszny, ale i bardzo zabawny jednocześnie.

Krwawe masakry w wykonaniu słodkiej Gertrude przełamywane są śmiesznymi gagami. Główna bohaterka jest szalona i robi straszne rzeczy. Mimo to kibicujemy jej i trzymamy za nią kciuki. Baśniowo jest zwariowane i znajdziemy tam wszystko. Chłopca który jest smokiem, magiczne pojazdy, podróże w czasie, walki w automacie do gier, fauny zombie, samurajów i wiele więcej.

Twórca serii robi kapitalną robotę. Dając nam 4 tomy dobrej zabawy i jazdy bez trzymanki. Każdy będzie się dobrze bawił. Ja sam z chęcią przeczytałem ją drugi raz. I dalej była dla mnie równie zabawna co za pierwszym razem. Dajcie znać jak wam się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *