Animal Crossing: New Horizons

0

Wyobraźcie sobie, że macie własną wyspę. Piękna pogoda, łowienie ryb, budowa własnego domku, a potem pokaz sztucznych ogni. Istny raj na ziemi.

Znajdziecie go w „Animal Crossing: New Horizons”.

Gra zaczyna się od wyboru wyglądu naszej postaci i rajskiej wyspy. Potem dostajemy szybkie wprowadzenie do tego jak wszystko funkcjonuje. Cała gra jest bardzo prosta i przyjemna. Można w nią nie grać dzień, tydzień, a nawet miesiąc i nic złego się nie stanie. Rośliny nie poschną, mieszkańcy się nie wyprowadzą. Na swoją wyspę można zapraszać też innych graczy oraz grać w coop’ ie na jednym Switch’ u. Gra działa w czasie rzeczywistym, jeżeli u nas jest dzień, to tam też. Poza tym występują tutaj pory roku, więc na razie mogliśmy zobaczyć, jak wygląda nasza wyspa wiosną i latem.

Oprócz tego na wyspie odbywają się różne wydarzenia jak pierwszy dzień wiosny. Dlatego jestem ciekaw jak to będzie wyglądało jesienią i zimą.

Podsumowując „Animal Crossing: New Horizons” to bardzo dobra gra. Nie trzeba się śpieszyć z grą, można sobie zrobić przerwę i nic się nie stanie. Jest ona relaksująca i dobra do swobodnego grania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *