25 lat niewinności: sprawa Tomka Komendy

1

„…Chcę, aby ludzie zobaczyli, co tak naprawdę się ze mną działo. Ku przestrodze. Bo ta historia mogła przydarzyć się każdemu, a że padło akurat na mnie, to cóż… „

Data premiery: 18 września 2020 (Polska) Reżyseria: Jan Holoubek

„ Zgodziłem się na ten film, bo darzę dużym zaufaniem jego twórców. Wiem, że nie zrobią niczego przeciwko mnie i że w filmie pokażą całą prawdę – od pierwszej do ostatniej minuty. Zero fałszu. Chcę, aby ludzie zobaczyli, co tak naprawdę się ze mną działo. Ku przestrodze. Bo ta historia mogła przydarzyć się każdemu, a że padło akurat na mnie, to cóż… Żyję dalej, z podniesioną głową. Jestem wolny. Czuję, jakbym urodził się po raz drugi „ – powiedział Tomasz Komenda.

Tą historią żyła cała Polska. Dramat sensacyjny oparty na faktach. Młody chłopak stojący przed dorosłością, pełen energii, marzeń i planów na przyszłość, oskarżony o gwałt i zabójstwo nastolatki- niesłusznie skazany na 25 lat więzienia. Przez blisko dwie dekady więzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na swoją rodzinę. Odebrali mu wolność, ale nie odebrali mu nadziei.

„25 lat niewinności: sprawa Tomka Komendy” powstał przy zaangażowaniu i pełnym wsparciu Tomasza Komendy i jego rodziny.

1 thought on “25 lat niewinności: sprawa Tomka Komendy

  1. Wow, amazing weblog structure! How long have you ever been running a blog
    for? you make running a blog look easy. The full look of your website is great, let alone the content material!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *